TL  
Türkçe  

KURUMSAL

Araç Kiralarken En İyisini Arayanların Adresi Alican! 

Alican’ın size sunduğu hizmet ve kampanyalar sayesinde araç kiralama deneyiminizi en üst düzeyde yaşamanızı sağlıyoruz. Türkiye’de en yaygın ofis ağıyla hizmet veren Alican’dan, kurumsal ve bireysel araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet alabilirsiniz. Farklı grup araçlardan oluşan zengin araç filomuz sayesinde, araç kiralamaya dair ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılamaya hazırız. 

İhtiyaçlarınızın yönetimini ise daha özel ve kolay yapabilmeniz için Alican üyelik sistemine katılabilirsiniz. Katıldığınızda geçmiş ve gelecek rezervasyonlarınızla ilgili istediğiniz zaman faturalarınızı, aktif kiralamalarınızı ve geçmiş rezervasyonlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda Alican’dan kiraladığınız araçlarınızla yolculuğunuz boyunca oluşan HGS bedelleri veya tarafınıza kesilen trafik cezalarını takip edebilme olanağını da elde etmiş olursunuz. Üyelik sistemi sayesinde Alican’ın hızlı rezervasyon özelliğini kullanabilir, böylece vaktinizi harcamadan kolay ve çabuk bir rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Ek güvence ve paketler sayesinde araç kiralamanızı özelleştirerek, yolculuğunuzu daha konforlu hale getirebilme imkanı sunuyoruz. Size özel araç listelemesi sayesinde, araç kiralamada sizlere daha iyi bir rehber olabilmeyi hedefliyoruz.

Üstelik Alican’daki kampanyalar sayesinde, araç kiralamayı daha da keyifli hale getiriyoruz! Alican üyelerine özel sağladığımız kampanyalar sayesinde, araç kiralamada sizleri daha avantajlı imkanlar bekliyor.

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.antakyaotokiralama.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -